Savoir-vivre w sypialni

Sypialnia to zazwyczaj miejsce, gdzie z Partnerem zaciskają się nasze więzi i zbliżamy się do siebie. To tam najczęściej do zbliżeń i to tam panuje najbardziej romantyczny i intymny klimat. Nasze zachowanie mówi o nas najwięcej i musimy pamiętać, że w każdym miejscu i również w sypialni należy zachować pewne granice i dostosować się tak, aby Partnera nie urazić. Przez niektóre sytuacje możemy naszego Partnera odstraszyć na tyle, że nie będziemy mieli już okazji na kolejne takie spotkanie, szczególnie jeśli jest to początek bliższej znajomości.

Na co szczególnie uważać w sypialni?

Oto najgorsze rzeczy, jakich możemy się dopuścić podczas intymnych spotkań i których należy unikać:

1) Brak higieny – o tym należy bezwzględnie zawsze pamiętać, a w sytuacjach łóżkowych to już warunek konieczny. Nikt przecież nie chce się przytulać do osoby, która brzydko pachnie, nie mówiąc już o zbliżeniach w takich warunkach. Higiena jamy ustnej oraz miejsc intymnych, które odgrywają największą rolę w sypialni to podstawa! Najlepiej jest zawsze przed sypialnianym spotkaniem skorzystać z prysznica, psiknąć się uwodzącymi perfumami i założyć czystą bieliznę lub z niej całkiem zrezygnować :)

2) Słownictwo – mówienie jak dziecko, zdrabnianie wszystkiego i dziwne nazywanie intymnych części ciała? Zdecydowanie nie. No, chyba że chcemy, aby Partner uważał nas za rozkapryszone dziecko, a nie dorosłego człowieka.

3) Bąki – niby sprawa naturalna i to tylko fizjologia, ale..w sypialni lepiej sobie odpuśćmy, a jeśli już czujemy, że nie damy rady się powstrzymać, o wiele kulturalniej jest przeprosić i na przykład na chwilę wyjść do ubikacji.

4) Brak depilacji – to niby też jest natura, ale mamy XXI wiek i maszynki oraz golarki dostępne są na wyciągnięcie ręki. Większość ludzi woli zadbane miejsca intymne więc lepiej się przygotować, aby nie musieć potem niczego szukać :)

5) Brak zaangażowania – skoro idziemy do łóżka w wiadomym celu, to chcemy na pewno zostać zaspokojeni, pamiętajmy, że druga połowa również tego oczekuje. Nie leżmy tylko i nie czekajmy jedynie, aż druga osoba skończy zadanie i osiągniemy orgazm. Jeśli nie jesteśmy jeszcze w tym zakresie dość doświadczeni, warto wcześniej sięgnąć do odpowiednich artykułów lub książek, gdzie można znaleźć wiele technik na dogodzenie Partnerowi.