Na czym polega zarządzanie ogrzewaniem, dzięki Danfoss Link? Sprawdzamy!

Zależy Ci na wprowadzeniu powiewu nowoczesności do Twojego domu? Jeżeli chcesz postawić na inteligentne budownictwo, koniecznie przekonaj się jak działa Danfoss Link i sprawdź, czy jest to odpowiednia propozycja dla Ciebie.

Na czym polega zarządzanie ogrzewaniem, dzięki Danfoss Link? Sprawdzamy!

Zależy Ci na wprowadzeniu powiewu nowoczesności do Twojego domu? Jeżeli chcesz postawić na inteligentne budownictwo, koniecznie przekonaj się jak działa Danfoss Link i sprawdź, czy jest to odpowiednia propozycja dla Ciebie.

Regulacja ogrzewania całego domu z jednego miejsca? Tak wygląda inteligentne zarządzanie budynkiem mieszkalnym. Ta opcja może pojawić się również w Twoim domu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby korzystać ze sprawdzonego, ale również nowoczesnego systemu ogrzewania, zastanów się nad wprowadzeniem w Twoim domu Danfoss Link.

Bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem

System Danfoss DEVI Link to propozycja dla osób wymagających, które oczekują najwyższego komfortu w zaciszu własnego domu. Jest to propozycja, która umożliwi Ci sterowanie ogrzewaniem podłogowym, elektrycznym, wodnym, grzejnikami elektrycznymi, hydraulicznymi, kotłami, pompami ciepła, a nawet oświetleniem. Jeden moduł umożliwi Ci zarządzanie wieloma różnymi instalacjami i sprawi, że cały Twój dom stanie się znacznie bardziej wygodny. Urządzenie można porównać do centrum dowodzenia, dzięki któremu jako kapitan statku będziesz miał wszystko pod kontrolą.

Jak to działa?

Dzięki jednej aplikacji możesz zupełnie bezprzewodowo ustawiać temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach. Jest to bardzo proste i intuicyjne. Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i na system iOS. Do dyspozycji jest również panel, który ma pełnić rolę centralnego modułu sterowania. Może on być mobilny albo stacjonarny, co jest zależne wyłącznie od Ciebie. Sama instalacja całego systemu jest bardzo prosta, a producent zapewnia, że nie powinna zająć więcej niż dwie godziny. Najciekawsze jest to, że system cały czas możesz dowolnie rozbudowywać. Aby wszystko współgrało wystarczy, że połączysz ze sobą wszystkie składowe systemu we wspólnej, domowej sieci Wi-Fi. To naprawdę bardzo proste. W sklepie internetowym Mikroenergetyka kupisz najwyższej jakości system, zyskując tym samym pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą kompatybilne. Tam również możesz uzyskać wsparcie profesjonalistów po zakupie, jeżeli zaistnieje taka konieczność.