Masz problem z odczytem danych? NIE PANIKUJ!

Problem z odczytem danych na karcie pamięci lub innym nośniku – taka sytuacja może przydarzyć się każdemu. Na szczęście nie zawsze oznacza ona nieodwracalne pożegnanie się ze zdjęciami, pisaną w pocie czoła pracą naukową czy innymi cennymi informacjami zapisanymi na nośniku. Proponujemy Państwu pomoc doświadczonych ekspertów, którzy dołożą wszelkich starań, aby przywrócić dostęp do cennych danych. Niezależnie od tego, czy utratę informacji spowodował wirus, zalanie komputera, przypadkowe skasowanie, zanik prądu czy uszkodzenia logiczne lub fizyczne kart pamięci i sprzętu – w wielu przypadkach cenne pliki da się odzyskać!

Odzyskiwanie danych z macierzy Raid w Warszawie? Naszym klientom pomagamy w takich i w wielu innych sytuacjach!

Nasz zespół tworzy grupa pasjonatów, przed którymi nośniki danych nie skrywają żadnych tajemnic. Aby móc zaproponować Państwu najwyższy poziom usług, laboratorium wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt elektroniczny, informatyczny i mechatroniczny.
Naszym klientom oferujemy odzyskiwanie danych z:

  • dysków (WD, Hitach HGST, Toshiba, Samsung i inne);
  • kart pamięci (np. SD, CF, microCD);
  • pendrive’ów (m.in. Toshiba, Sandisk, Goodram…);
  • macierzy Raid.

Całkowicie darmowa analiza uszkodzenia i profesjonalne podejście do każdego klienta

Niezależnie od rodzaju nośnika, nasi technicy przeprowadzą nieodpłatną analizę. Następnym krokiem jest jasne opisanie zaistniałego problemu. Wierzymy, że nie ma głupich pytań, dlatego każdą techniczną zawiłość wytłumaczymy przystępnym językiem. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, maksymalnie zwiększają Państwo szansę na to, że utracone dane zostaną przywrócone. W 90% przypadków jest to możliwe – wystarczy profesjonalna wiedza, doświadczenie, cierpliwość i odpowiednie narzędzia. W naszej firmie kładziemy nacisk na każdy z tych czynników. Wierzymy, że dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów nieustannie się powiększa, a my możemy czerpać satysfakcję z każdego dnia pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.